Alle producten
-
Hipotmeetapparaat
-
Transformatortester
-
testkit voor secundaire injectie-relais
-
Schakelbreker-analysator
-
SF6 gasanalysator
-
de analysator van de machtskwaliteit
-
batterijmeetapparaat
-
Weerstandsmeetapparaat
-
Kabelfoutzoeker
-
Draadloze fase-detector
-
de kaliberbepalingsmateriaal van de energiemeter
-
CT PT-meter
-
Tester voor overspanningsbeheersing
-
Global Power Solution EngineerStabiele kwaliteit, tijdige levering, betrouwbare langetermijnpartner. -
Gulf Electrical Engineering SeProfessionele technologie en perfecte after-sales service. -
Internationaal Energieonderzoek LDe op maat gemaakte oplossing voldoet perfect aan de eisen van ons project. -
Zuid-Amerika Electric Power PProfessioneel team, goede communicatie en stabiel aanbod.
zoekwoorden [ resistance tester ] bij elkaar passen 80 producten.
Multifunctioneel transformatorvermogen tester, draagbaar met hoge nauwkeurigheid voor belasting- en niet-belastingtest
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| ondersteuning op maat: | OEM |
| Plaats van herkomst: | Hubei, China |
Elektrische transformer ratio tester Meter Transformer draait ratio tester voor elektronica
| Meetbereik: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | 0,5% |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Transformator Onload Tap Charger Tester Voor onderhoud van de krachttransformator
| Meetbereik: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | Hoge nauwkeurigheid |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Full Set Cable Fault Tester with TDR, Path Tracer, Pinpointer and High Voltage Surge Generator for 0-35kV Power Cables
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Technologie: | Time Domain Reflection (TDR)-technologie |
| Binnenpakket: | Plastic behuizing + schuimplaat + stofzak |
6 Phase Microcomputer Relay Protection Tester, 0.2% Accuracy with 2 Years Warranty
| type: | Elektrische testapparatuur |
|---|---|
| Spanning: | Overige, 110 V, 380 V, 220 V |
| ondersteuning op maat: | OBM, ODM, OEM |
Hoogspanningsvacuümcontroleur Schakelaar en schakelaar Dynamisch kenmerk
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Sollicitatie: | Het elektro testen |
| Spanning: | 220V ± 10% |
Draagbare 220V weerstandsspanningstester met 0,02 nauwkeurigheid Multi-frequentie-uitgang
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Spanning: | 220V elektrische apparatuur |
| Garantie: | 2 jaar |
Digitale display droge type HV-generatortester met snelle bescherming 220V-voeding
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Spanning: | 220 V |
| Garantie: | 2 jaar |
IP55 Lightning Arrester Counter Tester with High Accuracy & 2-Year Warranty
| Meetbereik: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | 0,5% |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
200 W 220 V hoog nauwkeurig transformercapaciteit inductance tester IP65
| Meetbereik: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | Hoge nauwkeurigheid |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |

