Alle producten
-
Hipotmeetapparaat
-
Transformatortester
-
testkit voor secundaire injectie-relais
-
Schakelbreker-analysator
-
SF6 gasanalysator
-
de analysator van de machtskwaliteit
-
batterijmeetapparaat
-
Weerstandsmeetapparaat
-
Kabelfoutzoeker
-
Draadloze fase-detector
-
de kaliberbepalingsmateriaal van de energiemeter
-
CT PT-meter
-
Tester voor overspanningsbeheersing
-
Global Power Solution EngineerStabiele kwaliteit, tijdige levering, betrouwbare langetermijnpartner. -
Gulf Electrical Engineering SeProfessionele technologie en perfecte after-sales service. -
Internationaal Energieonderzoek LDe op maat gemaakte oplossing voldoet perfect aan de eisen van ons project. -
Zuid-Amerika Electric Power PProfessioneel team, goede communicatie en stabiel aanbod.
zoekwoorden [ resistance tester ] bij elkaar passen 80 producten.
High Sensitivity Partial Discharge Tester, 40MHz-8.0GHz Wide Frequency for HV Insulation Testing
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | Hoge nauwkeurigheid |
| Spanning: | 220 V |
20A-120A Automatische gesloten bekervlampunttester Pensky Martins-testapparatuur voor oliën
| type: | Gesloten kop flitspunttester |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | Standaard nauwkeurigheid |
| Sollicitatie: | Automatisch testen |
Draagbare transformator met windweerstand met batterij aangedreven DC micro ohmmeter
| Meetbereik: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | 0,5% |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
10mA isolatieweerstandsmeter, 0,01MΩ~1999GΩ met 500kV anti-interferentie
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Spanning: | 220 V |
| Nauwkeurigheidsklasse: | Hoge nauwkeurigheid |
Elektriciens Draagbare isolatieweerstandsmeter Hoogtespanning voor transformator
| Meetbereik: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | (5%~10%) ±10V |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Transformator aan belasting Tapwisselaar Parametertester Tappositie Overgangstijdanalysator
| Meetbereik: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | 0,5% |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Portable 10kV Line Phasing Tester With Insulated Sticks For Live Power Line Test
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Beschermingsklasse: | IP65 |
| Stroom: | 10 |
Draagbare handheld transformer tester op de belasting tap wissel tester 0,5% nauwkeurigheid
| Meetbereik: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | 0,5% |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Draagbare schakelaarstiming tester HV Dynamische kenmerken van schakelaarsets
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Stroom: | Elektronisch |
| Plaats van herkomst: | Hubei, China |
Multifunctionele condensatorbank reactor tester met LCR-stroomfrequentie
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Spanning: | 220V elektrische apparatuur |
| Garantie: | 2 jaar |

