Alle producten
-
Hipotmeetapparaat
-
Transformatortester
-
testkit voor secundaire injectie-relais
-
Schakelbreker-analysator
-
SF6 gasanalysator
-
de analysator van de machtskwaliteit
-
batterijmeetapparaat
-
Weerstandsmeetapparaat
-
Kabelfoutzoeker
-
Draadloze fase-detector
-
de kaliberbepalingsmateriaal van de energiemeter
-
CT PT-meter
-
Tester voor overspanningsbeheersing
-
Global Power Solution EngineerStabiele kwaliteit, tijdige levering, betrouwbare langetermijnpartner. -
Gulf Electrical Engineering SeProfessionele technologie en perfecte after-sales service. -
Internationaal Energieonderzoek LDe op maat gemaakte oplossing voldoet perfect aan de eisen van ons project. -
Zuid-Amerika Electric Power PProfessioneel team, goede communicatie en stabiel aanbod.
zoekwoorden [ resistance tester ] bij elkaar passen 80 producten.
Hoge nauwkeurigheid transformator DC weerstand tester met Bluetooth USB communicatie
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Spanning: | 220 V, 110 V |
| Garantie: | 2 jaar |
220V Clamp Electronic Multifunctional Grounding Resistance Tester
| Meetbereik: | 0,01Ω~200Ω |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | Niveau 1.0 |
| Bedrijfstemperatuur: | 0-50 ℃ |
Hoge nauwkeurigheid stroomonderbreker Contactweerstandsmeter Lusweerstandstester voor lijn
| Meetbereik: | 0-1000 mΩ |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | Niveau 1.0 |
| Bedrijfstemperatuur: | 0-40 ℃ |
Single Phase Portable Transformer DC Winding Resistance Tester For Cable
| type: | Testinstrumenten |
|---|---|
| Spanning: | 50V |
| Sollicitatie: | Het elektro testen |
Drie-kanaal DC-weerstandstester met 0,5% nauwkeurigheid en 1000 sets gegevensopslag
| Meetbereik: | 40μΩ~400mΩ(50A), 100μΩ~1Ω(20A), 500μΩ~2Ω(10A), enz. |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | 0,5% |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
5kV-10kV High Voltage Insulation Resistance Tester, 3pF~60000pF with IP55
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Spanning: | 220V elektrische apparatuur |
| Garantie: | 2 jaar |
Aardnetwerk Aardingsweerstandstester Elektrische netwerkanalysatoren voor metingen
| Meetbereik: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | Hoge nauwkeurigheid |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Transformer Winding DC Resistance Tester High Voltage Testing Equipment Megameter
| Meetbereik: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | 0,5% |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Handheld Loop Resistance Tester Hoog nauwkeurige meting met accuraatheid op batterij
| Meetbereik: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | Hoge nauwkeurigheid |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
200A High Current High Precision Loop Contact Resistance Tester With Digital Display
| Max. AC-spanning: | 5 kV |
|---|---|
| Weergavetype: | Alleen digitaal |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |

