Όλα τα Προϊόντα
-
Ελεγκτής Hipot
-
Δοκιμαστής μετασχηματιστή
-
Τεστ δοκιμής δευτερογενούς αναμεταδότης ένεσης
-
Αναλυτής διακόπτη κυκλώματος
-
SF6 συσκευή ανάλυσης αερίου
-
ποιοτική συσκευή ανάλυσης δύναμης
-
ελεγκτής μπαταριών
-
Ελεγκτής αντίστασης
-
Εντοπιστής σφαλμάτων καλωδίου
-
Ασύρματος ανιχνευτής φάσης
-
εξοπλισμός βαθμολόγησης ενεργειακών μετρητών
-
CT PT μέτρο
-
Δοκιμαστής συσπείρωσης
-
Μηχανικός παγκόσμιων ενεργειακών λύσεωνΣταθερή ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, αξιόπιστος μακροπρόθεσμος συνεργάτης. -
Ηλεκτρολόγος του ΚόλπουΕπαγγελματική τεχνολογία και τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση. -
Διεθνής Έρευνα ΕνέργειαςΗ προσαρμοσμένη λύση ανταποκρίνεται τέλεια στις απαιτήσεις του έργου μας. -
Ηλεκτρική Ισχύς Νότιας Αμερικής ΠΕπαγγελματική ομάδα, καλή επικοινωνία και σταθερή προσφορά.
λέξεις-κλειδιά [ power quality analyzer ] αγώνας 12 προϊόντα.
Τριφασικός αναλυτής ποιότητας ισχύος Desktop Τριφασικός αναλυτής αρμονικής ενέργειας Μέτρος
| Εγγύηση: | 3 Χρόνια |
|---|---|
| τύπος: | Εξουσία |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM, ODM, OBM |
Ελέγχων ποιότητας ισχύος με 3 φάσεις, τάση 4 κυκλώματος, μέτρηση ρεύματος
| Εύρος μέτρησης: | 1~500V 0,5% |
|---|---|
| Εξεταστική τάση: | 110V-220V(AC) |
| Διαστάσεις: | 380mm*260mm*180mm |
Τριφασικό μετασχηματιστή TTR μετρητή, υψηλής ακρίβειας πολυλειτουργία για δοκιμή ποιότητας ισχύος
| τύπος: | Μηχανή δοκιμής κρούσεων |
|---|---|
| Δυναμικό: | Αλλος |
| Κατηγορία Προστασίας: | IP55 |
Handheld Power Quality & Energy Analyzer for 3-Phase Systems, Harmonics, Power Factor & Load Analysis
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| τύπος: | Διαγνωστικός αναλυτής κινητήρα |
| Εφαρμογή: | Δοκιμή ΙΣΧΥΣ |
Φορητό τροφοδοτικό δοκιμής συχνότητας ισχύος 180W 3000W Μετατροπέας καθαρού ημιτονοειδούς κύματος
| τύπος: | Φορητό τροφοδοτικό δοκιμής συχνότητας ισχύος |
|---|---|
| Δυναμικό: | Ηλεκτρολογικός Εξοπλισμός 220V |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
1000W Outdoor Emergency Power Supply With Pure Sine Wave AC Output Dual USB Ports
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | Ηλεκτρολογικός Εξοπλισμός 220V |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
Δοκιμαστής μόνωσης προστασίας από κεραυνό με τάση λειτουργίας 0~1700V
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | Αλλος |
| Ακρίβεια: | ±0,1% ~ ±0,5% FS |
10/0.4 kV Transformer Test Bench with ±1% Accuracy & IP65 Protection
| Τόπος καταγωγής: | Hebei, Κίνα |
|---|---|
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM, ODM, OBM, Software Reengineering |
| Εξουσία: | Ηλεκτρονικός |
Dual Clamp Digital Phase Volt-Ampere Meter with 500V/10A Measurement Range, LCD Display and Auto Power Off
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| λέξη-κλειδί: | Τριφασική |
| Εξουσία: | Ηλεκτρονικός |
Φορητός χειροκίνητος δοκιμαστής μετασχηματιστή σε δοκιμαστή αλλαγής φορτίου 0.5% ακρίβεια
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | 0,5% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |

