Alle producten
-
Hipotmeetapparaat
-
Transformatortester
-
testkit voor secundaire injectie-relais
-
Schakelbreker-analysator
-
SF6 gasanalysator
-
de analysator van de machtskwaliteit
-
batterijmeetapparaat
-
Weerstandsmeetapparaat
-
Kabelfoutzoeker
-
Draadloze fase-detector
-
de kaliberbepalingsmateriaal van de energiemeter
-
CT PT-meter
-
Tester voor overspanningsbeheersing
-
Global Power Solution EngineerStabiele kwaliteit, tijdige levering, betrouwbare langetermijnpartner. -
Gulf Electrical Engineering SeProfessionele technologie en perfecte after-sales service. -
Internationaal Energieonderzoek LDe op maat gemaakte oplossing voldoet perfect aan de eisen van ons project. -
Zuid-Amerika Electric Power PProfessioneel team, goede communicatie en stabiel aanbod.
zoekwoorden [ power quality analyzer ] bij elkaar passen 12 producten.
Driefasige stroomkwaliteitsanalysator Desktop 3-fasige harmonische energieanalysator Meter
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| type: | Stroom |
| ondersteuning op maat: | OEM, ODM, OBM |
Handheld Power Quality Tester met 3-fase spanning 4 circuit stroommeting
| Meetbereik: | 1~500V 0,5% |
|---|---|
| Testend voltage: | 110V-220V(AC) |
| Afmetingen: | 380 mm * 260 mm * 180 mm |
Driefasige transformator TTR-meter, multifunctioneel met hoge nauwkeurigheid voor test van de stroomkwaliteit
| type: | Impact testmachine |
|---|---|
| Spanning: | Ander |
| Beschermingsklasse: | IP55 |
Handheld Power Quality & Energy Analyzer for 3-Phase Systems, Harmonics, Power Factor & Load Analysis
| ondersteuning op maat: | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| type: | Motor diagnostische analysator |
| Sollicitatie: | VERMOGEN testen |
180W draagbare voedingsfrequentie test stroomvoorziening 3000W zuivere sinusgolfinverter
| type: | Draagbare stroomfrequentietestvoeding |
|---|---|
| Spanning: | 220V elektrische apparatuur |
| Garantie: | 2 jaar |
1000W Outdoor Emergency Power Supply With Pure Sine Wave AC Output Dual USB Ports
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Spanning: | 220V elektrische apparatuur |
| Garantie: | 2 jaar |
Bliksembeveiliging isolatietester met 0 ~ 1700V bedrijfsspanning
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Spanning: | Ander |
| Nauwkeurigheid: | ±0,1% ~ ±0,5% FS |
10/0.4 kV Transformer Test Bench with ±1% Accuracy & IP65 Protection
| Plaats van herkomst: | Hebei, China |
|---|---|
| ondersteuning op maat: | OEM, ODM, OBM, software-reengineering |
| Stroom: | Elektronisch |
Dual Clamp Digital Phase Volt-Ampere Meter with 500V/10A Measurement Range, LCD Display and Auto Power Off
| ondersteuning op maat: | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| trefwoord: | Drie fasen |
| Stroom: | Elektronisch |
Draagbare handheld transformer tester op de belasting tap wissel tester 0,5% nauwkeurigheid
| Meetbereik: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | 0,5% |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |

