All Products
-
Global Power Solution EngineerStable quality, on-time delivery, reliable long-term partner. -
Gulf Electrical Engineering SeProfessional technology and perfect after-sales service. -
International Power Research LCustomized solution meets our project requirements perfectly. -
South America Electric Power PProfessional team, good communication and stable supply.
Wireless 10V-500kV High Voltage Phase Detector with 150m Range LCD
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Customized Support: | OEM, ODM |
| Application: | Electrics |
Moistureproof High Voltage Phase Nuclear Detector 6-500kV Lightweight 5kg for Power Systems
| Warranty: | 2 YEARS |
|---|---|
| Customized Support: | OEM |
| Place Of Origin: | Hebei, China |
Portable 10kV Line Phasing Tester With Insulated Sticks For Live Power Line Test
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Protection Class: | IP65 |
| Power: | 10 |
5kV AC High Voltage Withstand Tester With Digital Display Industrial Grade
| Max. Ac Voltage: | 5kV |
|---|---|
| Display Type: | Digital Only |
| Operating Temperature: | 0-40℃ |
Electrical High Voltage Hipot Tester Withstand Voltage Tester For Insulation Breakdown
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Protection Class: | IP55 |
| Customized Support: | OEM, ODM |
Digital Display Dry Type HV Generator Tester With Fast Protection 220V Supply
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Voltage: | 220 V |
| Warranty: | 2 Years |
Portable AC DC High Voltage Potential Divider With High Accuracy Corrosion Resistance
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Accuracy Class: | High Accuracy |
| Customized Support: | OEM, ODM |
0.1 Accuracy Primary Current Injection Tester with 220V Power for Circuit Breaker Relay Testing
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Voltage: | 220V Electrical Equipment |
±0.5% Accuracy Single-Phase Microcomputer Relay Protection Tester with IP55 & Compact Portable Design
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Voltage: | 220V Electrical Equipment |
| Warranty: | 2 Years |
Three Phase Microcomputer Relay Protection Tester With High Precision Multi Output
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Voltage: | Other |
| Accuracy Class: | High Accuracy |
