Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
Portable High-Precision Battery Internal Resistance Tester with Lithium Battery
| tip: | Diğer |
|---|---|
| Maksimum ölçüm voltajı: | Diğer |
| Destek pili: | Diğer |
PC Yazılımı ve IP65 Koruması ile Yüksek Doğruluklı Pil Yükü Testörü
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 110V, 220V |
| Koruma Sınıfı: | IP65 |
20A Transformör DC sarmaç direnci testi % 0.5 doğrulukla
| Ölçüm Aralığı: | 30μΩ-20KΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Three Phase Microcomputer Relay Protection Tester With High Precision Multi Output
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | Diğer |
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
Dokunmatik Ekran Test Cihazları ile Taşınabilir Ultrasonik Kısmi Deşarj Dedektörü
| Nominal gerilim: | 100KV |
|---|---|
| Nominal akım: | 50MA |
| Menşe yeri: | Hubei, Çin |
Yüksek Voltajlı Transformör 100KV Transformör Konsollu Dielektrik Güç Deneme Ekipmanı
| tip: | Taşınabilir |
|---|---|
| Gerilim: | 380V |
| Garanti: | 2 yıl |
High Precision Micro Ohm Meter Grounding Resistance Tester For Proper Ground Network Connectioner
| tip: | HANTEK Osiloskop |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| özelleştirilmiş destek: | OEM |
Otomatik Petrol Balığı Damla Erime Noktası Testörü 1000W 360kV IP55 Yüksek hassasiyet
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Güç: | 1000W |
| özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM, OBM, Yazılım Yeniden Yapılanması |
Otomatik Açık Kadeh Flaş Noktası Öl Denetleyicisi Dokunmatik Ekran ve Oda
| tip: | Open Cup Parlama Noktası Test Cihazı |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| özelleştirilmiş destek: | OEM |
Tam Otomatik Yağ Tan Delta Analizörü Kapasite Test Kütesi Dielektrik Kayıp Tanjant Ölçümü
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
