All Products
-
Global Power Solution EngineerStable quality, on-time delivery, reliable long-term partner. -
Gulf Electrical Engineering SeProfessional technology and perfect after-sales service. -
International Power Research LCustomized solution meets our project requirements perfectly. -
South America Electric Power PProfessional team, good communication and stable supply.
Keywords [ secondary injection tester ] match 8 Products.
High Accuracy Six Phase Secondary Injection Test Equipment Portable Relay Tester
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Voltage: | 220V Electrical Equipment |
| Warranty: | 2 Years |
3 Phase Relay Protective Tester Secondary Injection Relay Test Kit
| Efficiency: | 95% |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220V |
| Certifications: | CE, RoHS |
High Accuracy 6-Phase Relay Protection Tester, 400VA for Secondary Injection
| Measuring Range: | 0 Ω ~ 2000 Ω |
|---|---|
| Testing Voltage: | 10 KV |
| Time Resolution: | 10 Ms |
Multifunctional Microcomputer Relay Protection Tester High Fidelity Linear Power Amplifier
| Max. Ac Voltage: | 5kV |
|---|---|
| Display Type: | Digital Only |
| Operating Temperature: | 0-40℃ |
Three Phase Relay Protection Tester With DSP FPGA High Fidelity Linear Power Amplifier
| Type: | HANTEK Oscilloscope |
|---|---|
| Warranty: | 1years |
| Customized Support: | OEM |
High Accuracy Three Phase Relay Test Kit, 300VA with IP55 Protection
| Type: | Hardness Tester |
|---|---|
| Voltage: | Other |
| Warranty: | 2 Years |
Three Phase Protective Relay Test Set With PC Control Software For Power System Testing
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Accuracy Class: | High Accuracy |
| Protection Class: | IP56 |
Multifunctional Microcomputer Relay Protection Tester with 8 Digital Inputs, 4 Outputs and 3-Phase Voltage/Current Output
| Voltage: | Other |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Customized Support: | OEM |
1

