Alle producten
-
Hipotmeetapparaat
-
Transformatortester
-
testkit voor secundaire injectie-relais
-
Schakelbreker-analysator
-
SF6 gasanalysator
-
de analysator van de machtskwaliteit
-
batterijmeetapparaat
-
Weerstandsmeetapparaat
-
Kabelfoutzoeker
-
Draadloze fase-detector
-
de kaliberbepalingsmateriaal van de energiemeter
-
CT PT-meter
-
Tester voor overspanningsbeheersing
-
Global Power Solution EngineerStabiele kwaliteit, tijdige levering, betrouwbare langetermijnpartner. -
Gulf Electrical Engineering SeProfessionele technologie en perfecte after-sales service. -
Internationaal Energieonderzoek LDe op maat gemaakte oplossing voldoet perfect aan de eisen van ons project. -
Zuid-Amerika Electric Power PProfessioneel team, goede communicatie en stabiel aanbod.
zoekwoorden [ loop resistance tester ] bij elkaar passen 15 producten.
Contact Kit voor weerstandsmeting Geleidende lus Hoge precisie voor industriële elektriciteit
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Spanning: | 220 V |
| Nauwkeurigheidsklasse: | Hoge nauwkeurigheid |
Ultralaagfrequente hoogspanningstester met 30-90 kV multi-ratings en hoge nauwkeurigheid
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Nominale spanning: | 60kV |
| ondersteuning op maat: | OEM, ODM, OBM |
60 kV nominale spanning gelijkstroom-hypotest met 2 jaar garantie en ≤0,5% rippelfaktor voor hoogspanningstesting
| type: | Elektrische testapparatuur |
|---|---|
| Spanning: | 220 V, 110 V, anders |
| ondersteuning op maat: | OEM, ODM |
300 kV serie Resonant AC Hipot Tester Automatische afstemming voor energieapparatuur
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | Hoge nauwkeurigheid |
| Beschermingsklasse: | IP65 |
Hoge nauwkeurigheid CT PT-analysator voor beschermende stroomtransformer en spanningstransformer
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Spanning: | 220V elektrische apparatuur |
| Nauwkeurigheid: | ±0,5% |

