Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
anahtar kelimeler [ loop resistance tester ] eşleşme 15 Ürünler.
Temas Direnci Ölçüm Kütüphane Endüstriyel Elektrik için Yüksek Hassasiyetli İletici Halka
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V |
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
Ultra Düşük Frekanslı Yüksek Voltaj Testi, 30-90kV Çoklu Değerlendirme ve Yüksek Doğruluk
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Nominal gerilim: | 60KV |
| özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM, OBM |
60kV Değerli Voltaj DC Hipot Testörü 2 Yıllık Garanti ve Yüksek Voltaj Testleri için ≤0.5% Ripple Factor ile
| tip: | Elektrik Test Ekipmanları |
|---|---|
| Gerilim: | 220 V, 110 V, Diğer |
| özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
Güç Ekipmanları İçin 300kV Serisi Rezonans AC Hipot Test Cihazı Otomatik Ayarlama
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
| Koruma Sınıfı: | IP65 |
Koruyucu Akım Trafosu ve Gerilim Trafosu İçin Yüksek Doğruluklu CT PT Analizörü
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V Elektrik Ekipmanları |
| Kesinlik: | ABD$ |

