Alle producten
-
Hipotmeetapparaat
-
Transformatortester
-
testkit voor secundaire injectie-relais
-
Schakelbreker-analysator
-
SF6 gasanalysator
-
de analysator van de machtskwaliteit
-
batterijmeetapparaat
-
Weerstandsmeetapparaat
-
Kabelfoutzoeker
-
Draadloze fase-detector
-
de kaliberbepalingsmateriaal van de energiemeter
-
CT PT-meter
-
Tester voor overspanningsbeheersing
-
Global Power Solution EngineerStabiele kwaliteit, tijdige levering, betrouwbare langetermijnpartner. -
Gulf Electrical Engineering SeProfessionele technologie en perfecte after-sales service. -
Internationaal Energieonderzoek LDe op maat gemaakte oplossing voldoet perfect aan de eisen van ons project. -
Zuid-Amerika Electric Power PProfessioneel team, goede communicatie en stabiel aanbod.
Hoogspanningscapaciteit en Tan Delta Bridge met ±1% nauwkeurigheid en USB-bediening
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Stroom: | Elektronisch |
| Plaats van herkomst: | Hubei, China |
10/0.4 kV Transformer Test Bench with ±1% Accuracy & IP65 Protection
| Plaats van herkomst: | Hebei, China |
|---|---|
| ondersteuning op maat: | OEM, ODM, OBM, software-reengineering |
| Stroom: | Elektronisch |
Automatische capaciteitsbrugtester, ± ((1%+5 cijfers) nauwkeurigheid, 0 ~ 20.000 kvar
| Plaats van herkomst: | Hubei, China |
|---|---|
| Stroom: | Elektronisch |
| Garantie: | 2 jaar |
Zesfasige relaisbeschermingstester met 320VA vermogen en 2 jaar garantie
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| ondersteuning op maat: | OEM |
| Eenfasige stroomuitgang (RMS): | 0 -- 30A/fase, nauwkeurigheid: 0,2% ± 5mA |
6 Phase Microcomputer Relay Protection Tester, 0.2% Accuracy with 2 Years Warranty
| type: | Elektrische testapparatuur |
|---|---|
| Spanning: | Overige, 110 V, 380 V, 220 V |
| ondersteuning op maat: | OBM, ODM, OEM |
3-fase beschermingsrelaistester, 0 ~ 120A stroominjectie met hoge precisie
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Stroom: | Elektronisch |
| Plaats van herkomst: | Hubei, China |
High Accuracy 6-Phase Relay Protection Tester, 400VA for Secondary Injection
| Meetbereik: | 0 Ω ~ 2000 Ω |
|---|---|
| Testend voltage: | 10 kV |
| Tijdresolutie: | 10 ms |
Hoge nauwkeurigheid driefase relais test kit, 300VA met IP55 bescherming
| type: | hardheidsmeetapparaat |
|---|---|
| Spanning: | Ander |
| Garantie: | 2 jaar |
Hoge nauwkeurigheid IP55 Microcomputer Relay Test System, 0~1000Hz voor stroom en spanning
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Spanning: | 220 V |
| Nauwkeurigheidsklasse: | Hoge nauwkeurigheid |
Draagbare 0,1 Hz hoogspanningsgenerator met digitaal scherm voor transformatortesting
| Stroom: | Elektronisch |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| ondersteuning op maat: | OEM |
