Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
±%1 Doğruluk ve USB Kontrolü ile Yüksek Gerilim Kapasitansı ve Tan Delta Köprüsü
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Güç: | Elektronik |
| Menşe Yeri: | Hubei, Çin |
10/0.4 kV Transformer Test Bench with ±1% Accuracy & IP65 Protection
| Menşe Yeri: | Hebei, Çin |
|---|---|
| özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM, OBM, Yazılım Yeniden Yapılanması |
| Güç: | Elektronik |
Otomatik Kapasitans Köprüsü Denetleyicisi, ± ((1% + 5 basamak) Doğruluk, 0 ~ 20,000 kvar Aralık
| Menşe Yeri: | Hubei, Çin |
|---|---|
| Güç: | Elektronik |
| Garanti: | 2 yıl |
320VA Güçlü ve 2 Yıllık Garantili Altı Fazlı Relay Koruma Testi
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| özelleştirilmiş destek: | OEM |
| Tek fazlı akım çıkışı (RMS): | 0 -- 30A / faz, doğruluk: %0,2 ± 5mA |
6 Phase Microcomputer Relay Protection Tester, 0.2% Accuracy with 2 Years Warranty
| tip: | Elektrik Test Ekipmanları |
|---|---|
| Gerilim: | Diğer, 110 V, 380 V, 220 V |
| özelleştirilmiş destek: | OBM, ODM, OEM |
3 Faz Koruma röle testi, 0 ~ 120A Yüksek hassasiyetle akım enjeksiyonu
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Güç: | Elektronik |
| Menşe Yeri: | Hubei, Çin |
High Accuracy 6-Phase Relay Protection Tester, 400VA for Secondary Injection
| Ölçüm Aralığı: | 0 Ω ~ 2000 Ω |
|---|---|
| Test gerilimi: | 10 kV |
| Zaman çözünürlüğü: | 10 ms |
Yüksek hassasiyetli üç fazlı röle test kiti, IP55 koruması ile 300VA
| tip: | Sertlik denetleyicisi |
|---|---|
| Gerilim: | Diğer |
| Garanti: | 2 yıl |
Yüksek Doğruluklı IP55 Mikro Bilgisayar Relay Test Sistemi, Akım ve Voltaj için 0 ~ 1000Hz
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V |
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
Transformör testi için dijital ekranlı taşınabilir 0.1Hz Yüksek Voltaj Jeneratörü Testi
| Güç: | Elektronik |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| özelleştirilmiş destek: | OEM |
