Όλα τα Προϊόντα
-
Ελεγκτής Hipot
-
Δοκιμαστής μετασχηματιστή
-
Τεστ δοκιμής δευτερογενούς αναμεταδότης ένεσης
-
Αναλυτής διακόπτη κυκλώματος
-
SF6 συσκευή ανάλυσης αερίου
-
ποιοτική συσκευή ανάλυσης δύναμης
-
ελεγκτής μπαταριών
-
Ελεγκτής αντίστασης
-
Εντοπιστής σφαλμάτων καλωδίου
-
Ασύρματος ανιχνευτής φάσης
-
εξοπλισμός βαθμολόγησης ενεργειακών μετρητών
-
CT PT μέτρο
-
Δοκιμαστής συσπείρωσης
-
Μηχανικός παγκόσμιων ενεργειακών λύσεωνΣταθερή ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, αξιόπιστος μακροπρόθεσμος συνεργάτης. -
Ηλεκτρολόγος του ΚόλπουΕπαγγελματική τεχνολογία και τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση. -
Διεθνής Έρευνα ΕνέργειαςΗ προσαρμοσμένη λύση ανταποκρίνεται τέλεια στις απαιτήσεις του έργου μας. -
Ηλεκτρική Ισχύς Νότιας Αμερικής ΠΕπαγγελματική ομάδα, καλή επικοινωνία και σταθερή προσφορά.
λέξεις-κλειδιά [ 220v electrical equipment surge arrester tester ] αγώνας 7 προϊόντα.
Χειροκίνητο φορητό φορτηγό με ψηφιακό σφιγκτήρα για δοκιμή ισχύος σε σημείο
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
| Δυναμικό: | Ηλεκτρολογικός Εξοπλισμός 220V |
Φορητός ελεγκτής ρελέ υψηλής ακρίβειας εξαφασικού δευτερεύοντος δοκιμαστικού εξοπλισμού έγχυσης
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | Ηλεκτρολογικός Εξοπλισμός 220V |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
Φορητός ελεγκτής τάσης αντοχής 220 V με Έξοδο πολλαπλών συχνοτήτων ακρίβειας 0,02
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | Ηλεκτρολογικός Εξοπλισμός 220V |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
Δοκιμαστής ανθεκτικότητας σε υπερτάσεις 0~100kV με ακρίβεια ±1% και προστασία IP65
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | Άλλος, Ηλεκτρικός Εξοπλισμός 220V |
| Ακρίβεια: | ±1% |
0.1 Δοκιμαστής εγχύσεως πρωτογενούς ρεύματος με ισχύ 220 V για δοκιμή ρελέ διακόπτη κυκλώματος
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
| Δυναμικό: | Ηλεκτρολογικός Εξοπλισμός 220V |
Ελέγχων ποιότητας ισχύος με 3 φάσεις, τάση 4 κυκλώματος, μέτρηση ρεύματος
| Εύρος μέτρησης: | 1~500V 0,5% |
|---|---|
| Εξεταστική τάση: | 110V-220V(AC) |
| Διαστάσεις: | 380mm*260mm*180mm |
0-300kV SF6 Απομονωμένος μετασχηματιστής δοκιμής υψηλής τάσης για συντήρηση υποσταθμού
| τύπος: | TBD |
|---|---|
| Δυναμικό: | Αλλος |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM, ODM, OBM, Software Reengineering |
1

