All Products
-
Global Power Solution EngineerStable quality, on-time delivery, reliable long-term partner. -
Gulf Electrical Engineering SeProfessional technology and perfect after-sales service. -
International Power Research LCustomized solution meets our project requirements perfectly. -
South America Electric Power PProfessional team, good communication and stable supply.
Keywords [ 220v electrical equipment surge arrester tester ] match 7 Products.
Handheld High Accuracy Phase Voltmeter With Digital Clamp For On Site Power Testing
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Accuracy Class: | High Accuracy |
| Voltage: | 220V Electrical Equipment |
High Accuracy Six Phase Secondary Injection Test Equipment Portable Relay Tester
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Voltage: | 220V Electrical Equipment |
| Warranty: | 2 Years |
Portable 220V Withstand Voltage Tester With 0.02 Accuracy Multi Frequency Output
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Voltage: | 220V Electrical Equipment |
| Warranty: | 2 Years |
0~100kV Surge Immunity Tester with ±1% Accuracy & IP65 Protection
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Voltage: | Other, 220V Electrical Equipment |
| Accuracy: | ±1% |
0.1 Accuracy Primary Current Injection Tester with 220V Power for Circuit Breaker Relay Testing
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Warranty: | 2 Years |
| Voltage: | 220V Electrical Equipment |
Handheld Power Quality Tester With 3 Phase Voltage 4 Circuit Current Measurement
| Measuring Range: | 1~500V 0.5% |
|---|---|
| Testing Voltage: | 110V-220V(AC) |
| Dimensions: | 380mm*260mm*180mm |
0-300kV SF6 Insulated High Voltage Test Transformer For Substation Maintenance
| Type: | TBD |
|---|---|
| Voltage: | Other |
| Customized Support: | OEM, ODM, OBM, Software Reengineering |
1

