Alle producten
-
Hipotmeetapparaat
-
Transformatortester
-
testkit voor secundaire injectie-relais
-
Schakelbreker-analysator
-
SF6 gasanalysator
-
de analysator van de machtskwaliteit
-
batterijmeetapparaat
-
Weerstandsmeetapparaat
-
Kabelfoutzoeker
-
Draadloze fase-detector
-
de kaliberbepalingsmateriaal van de energiemeter
-
CT PT-meter
-
Tester voor overspanningsbeheersing
-
Global Power Solution EngineerStabiele kwaliteit, tijdige levering, betrouwbare langetermijnpartner. -
Gulf Electrical Engineering SeProfessionele technologie en perfecte after-sales service. -
Internationaal Energieonderzoek LDe op maat gemaakte oplossing voldoet perfect aan de eisen van ons project. -
Zuid-Amerika Electric Power PProfessioneel team, goede communicatie en stabiel aanbod.
zoekwoorden [ 220v electrical equipment surge arrester tester ] bij elkaar passen 7 producten.
Handheld hoog nauwkeurige fase voltmeter met digitale klem voor op-locatie vermogen testen
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | Hoge nauwkeurigheid |
| Spanning: | 220V elektrische apparatuur |
Hoge nauwkeurigheid zesfasige secundaire injectie-testapparatuur draagbare relaytester
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Spanning: | 220V elektrische apparatuur |
| Garantie: | 2 jaar |
Draagbare 220V weerstandsspanningstester met 0,02 nauwkeurigheid Multi-frequentie-uitgang
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Spanning: | 220V elektrische apparatuur |
| Garantie: | 2 jaar |
0~100kV piekimmuniteitstester met ±1% nauwkeurigheid en IP65-bescherming
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Spanning: | Overige, elektrische apparatuur van 220 V |
| Nauwkeurigheid: | ±1% |
0.1 Accuracy Primary Current Injection Tester met 220 V vermogen voor het testen van de relais van de schakelaar
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Spanning: | 220V elektrische apparatuur |
Handheld Power Quality Tester met 3-fase spanning 4 circuit stroommeting
| Meetbereik: | 1~500V 0,5% |
|---|---|
| Testend voltage: | 110V-220V(AC) |
| Afmetingen: | 380 mm * 260 mm * 180 mm |
0-300kV SF6 geïsoleerde hoogspanningstesttransformator voor onderstationonderhoud
| type: | TBD |
|---|---|
| Spanning: | Ander |
| ondersteuning op maat: | OEM, ODM, OBM, software-reengineering |
1

