Όλα τα Προϊόντα
-
Ελεγκτής Hipot
-
Δοκιμαστής μετασχηματιστή
-
Τεστ δοκιμής δευτερογενούς αναμεταδότης ένεσης
-
Αναλυτής διακόπτη κυκλώματος
-
SF6 συσκευή ανάλυσης αερίου
-
ποιοτική συσκευή ανάλυσης δύναμης
-
ελεγκτής μπαταριών
-
Ελεγκτής αντίστασης
-
Εντοπιστής σφαλμάτων καλωδίου
-
Ασύρματος ανιχνευτής φάσης
-
εξοπλισμός βαθμολόγησης ενεργειακών μετρητών
-
CT PT μέτρο
-
Δοκιμαστής συσπείρωσης
-
Μηχανικός παγκόσμιων ενεργειακών λύσεωνΣταθερή ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, αξιόπιστος μακροπρόθεσμος συνεργάτης. -
Ηλεκτρολόγος του ΚόλπουΕπαγγελματική τεχνολογία και τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση. -
Διεθνής Έρευνα ΕνέργειαςΗ προσαρμοσμένη λύση ανταποκρίνεται τέλεια στις απαιτήσεις του έργου μας. -
Ηλεκτρική Ισχύς Νότιας Αμερικής ΠΕπαγγελματική ομάδα, καλή επικοινωνία και σταθερή προσφορά.
λέξεις-κλειδιά [ ground tester ] αγώνας 26 προϊόντα.
Δοκιμαστής υψηλής ακρίβειας διηλεκτρικών απωλειών με σχεδιασμό προστασίας IP65 κατά των παρεμβολών
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | Ηλεκτρολογικός Εξοπλισμός 220V |
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
300kV σειρά αντηχείας AC Hipot Tester αυτόματη ρύθμιση για εξοπλισμό ενέργειας
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
| Κατηγορία Προστασίας: | IP65 |
Δυναμικό χαρακτηριστικό διακόπτη ελέγχου κενού υψηλής τάσης και διακόπτη κυκλώματος
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ηλεκτρική δοκιμή |
| Δυναμικό: | 220V ± 10% |
Μετρητής αντίστασης επαφής υψηλής ακρίβειας με συνεχή λειτουργία και αντι-διαταραχή
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | 380 V |
| Εγγύηση: | 1 χρόνια |
Συσκευή μέτρησης αντίστασης επαφής Μεταγωγικός βρόχος υψηλής ακρίβειας
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220 V |
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
Πολυστασιακό σύστημα διηλεκτρικής δοκιμής υψηλής ακρίβειας για ΕΠΠ ηλεκτρικής ασφάλειας
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | Αλλος |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |

