Όλα τα Προϊόντα
-
Ελεγκτής Hipot
-
Δοκιμαστής μετασχηματιστή
-
Τεστ δοκιμής δευτερογενούς αναμεταδότης ένεσης
-
Αναλυτής διακόπτη κυκλώματος
-
SF6 συσκευή ανάλυσης αερίου
-
ποιοτική συσκευή ανάλυσης δύναμης
-
ελεγκτής μπαταριών
-
Ελεγκτής αντίστασης
-
Εντοπιστής σφαλμάτων καλωδίου
-
Ασύρματος ανιχνευτής φάσης
-
εξοπλισμός βαθμολόγησης ενεργειακών μετρητών
-
CT PT μέτρο
-
Δοκιμαστής συσπείρωσης
-
Μηχανικός παγκόσμιων ενεργειακών λύσεωνΣταθερή ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, αξιόπιστος μακροπρόθεσμος συνεργάτης. -
Ηλεκτρολόγος του ΚόλπουΕπαγγελματική τεχνολογία και τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση. -
Διεθνής Έρευνα ΕνέργειαςΗ προσαρμοσμένη λύση ανταποκρίνεται τέλεια στις απαιτήσεις του έργου μας. -
Ηλεκτρική Ισχύς Νότιας Αμερικής ΠΕπαγγελματική ομάδα, καλή επικοινωνία και σταθερή προσφορά.
λέξεις-κλειδιά [ ground tester ] αγώνας 26 προϊόντα.
Ελεγκτής επαγωγικότητας χωρητικότητας IP65 με μεγάλη ακρίβεια
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
| Κατηγορία Προστασίας: | IP65 |
Ελεγκτής αντίστασης εδάφους 0,5% ακρίβειας με εμβέλεια 1-1999μΩ και οθόνη LCD
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | 0,5% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Δοκιμαστής υψηλής τάσης Μετρητής αντίστασης γείωσης εδάφους Δοκιμαστής αντίστασης γήινου βρόχου
| Εύρος μέτρησης: | 0,010Ω~200Ω |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Ψηλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10°C-55°C |
High Precision Automatic Variable Frequency Anti Interference Dielectric Loss Tester
| Τόπος καταγωγής: | Hebei, Κίνα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 Έτος |
| Μέγιστη ισχύς εξόδου ανά φάση: | 320VA |
Εξοπλισμός δοκιμής για τον υπολογισμό της αντίστασης ηλεκτρικού κυκλώματος
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
|---|---|
| Εξουσία: | 1000W |
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
200A High Current High Precision Loop Contact Resistance Tester With Digital Display
| Μέγ. Εναλλασσόμενη τάση: | 5 kV |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Μόνο Ψηφιακή |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Δοκιμαστικός εξοπλισμός διακοπτών δυναμικού κυκλώματος για υψηλής τάσης διακόπτης κυκλώματος Δυναμικός εξοπλισμός
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
|---|---|
| Εξουσία: | Ηλεκτρονικός |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM, ODM, OBM |
DC Hipot Tester High Voltage Generator Electric Pulse Generator Cable Testing Equipment
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | 0,5% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
220V ηλεκτρονικός πολυλειτουργικός δοκιμαστής αντίστασης γείωσης
| Εύρος μέτρησης: | 0,01 Ω~200 Ω |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Επίπεδο 1.0 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0-50 ℃ |
Φορητός ψηφιακός δοκιμαστής αντίστασης γείωσης με εμβέλεια 0 ~ 200Ω και εγγύηση 2 ετών
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
|---|---|
| Εξουσία: | Ηλεκτρονικός |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OBM, ODM, OEM, Software Reengineering |

