Alle producten
-
Hipotmeetapparaat
-
Transformatortester
-
testkit voor secundaire injectie-relais
-
Schakelbreker-analysator
-
SF6 gasanalysator
-
de analysator van de machtskwaliteit
-
batterijmeetapparaat
-
Weerstandsmeetapparaat
-
Kabelfoutzoeker
-
Draadloze fase-detector
-
de kaliberbepalingsmateriaal van de energiemeter
-
CT PT-meter
-
Tester voor overspanningsbeheersing
-
Global Power Solution EngineerStabiele kwaliteit, tijdige levering, betrouwbare langetermijnpartner. -
Gulf Electrical Engineering SeProfessionele technologie en perfecte after-sales service. -
Internationaal Energieonderzoek LDe op maat gemaakte oplossing voldoet perfect aan de eisen van ons project. -
Zuid-Amerika Electric Power PProfessioneel team, goede communicatie en stabiel aanbod.
zoekwoorden [ ground tester ] bij elkaar passen 26 producten.
Hoge precisie diëlektrische verliestester met IP65-beschermings-anti-interferentieontwerp
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Spanning: | 220V elektrische apparatuur |
| Nauwkeurigheidsklasse: | Hoge nauwkeurigheid |
300 kV serie Resonant AC Hipot Tester Automatische afstemming voor energieapparatuur
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | Hoge nauwkeurigheid |
| Beschermingsklasse: | IP65 |
Hoogspanningsvacuümcontroleur Schakelaar en schakelaar Dynamisch kenmerk
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Sollicitatie: | Het elektro testen |
| Spanning: | 220V ± 10% |
Hoogprecisie contactweerstandsmeter met continue werkwijze en anti-interferentie
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Spanning: | 380 V |
| Garantie: | 1 jaar |
Contact Kit voor weerstandsmeting Geleidende lus Hoge precisie voor industriële elektriciteit
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Spanning: | 220 V |
| Nauwkeurigheidsklasse: | Hoge nauwkeurigheid |
Hoge precisie diëlektrisch testsysteem met meerdere stations voor elektrische veiligheid PBM's
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Spanning: | Ander |
| Garantie: | 2 jaar |

