Όλα τα Προϊόντα
-
Ελεγκτής Hipot
-
Δοκιμαστής μετασχηματιστή
-
Τεστ δοκιμής δευτερογενούς αναμεταδότης ένεσης
-
Αναλυτής διακόπτη κυκλώματος
-
SF6 συσκευή ανάλυσης αερίου
-
ποιοτική συσκευή ανάλυσης δύναμης
-
ελεγκτής μπαταριών
-
Ελεγκτής αντίστασης
-
Εντοπιστής σφαλμάτων καλωδίου
-
Ασύρματος ανιχνευτής φάσης
-
εξοπλισμός βαθμολόγησης ενεργειακών μετρητών
-
CT PT μέτρο
-
Δοκιμαστής συσπείρωσης
-
Μηχανικός παγκόσμιων ενεργειακών λύσεωνΣταθερή ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, αξιόπιστος μακροπρόθεσμος συνεργάτης. -
Ηλεκτρολόγος του ΚόλπουΕπαγγελματική τεχνολογία και τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση. -
Διεθνής Έρευνα ΕνέργειαςΗ προσαρμοσμένη λύση ανταποκρίνεται τέλεια στις απαιτήσεις του έργου μας. -
Ηλεκτρική Ισχύς Νότιας Αμερικής ΠΕπαγγελματική ομάδα, καλή επικοινωνία και σταθερή προσφορά.
λέξεις-κλειδιά [ inductance tester ] αγώνας 17 προϊόντα.
Δοκιμαστής ανθεκτικότητας σε υπερτάσεις 0~100kV με ακρίβεια ±1% και προστασία IP65
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | Άλλος, Ηλεκτρικός Εξοπλισμός 220V |
| Ακρίβεια: | ±1% |
Δοκιμαστής αντιδραστήρα πολλαπλών λειτουργιών με στερεόδοξο πάγκο ισχύος μετρήσεων ρεύματος
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | Ηλεκτρολογικός Εξοπλισμός 220V |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
Αυτόματη συσκευή δοκιμής χωρητικότητας του αναλυτή ορυκτής πετρελαίου Δέλτα
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Τυπική Ακρίβεια |
| Εφαρμογή: | Αυτόματη δοκιμή |
Χειροκίνητο φορητό φορτηγό με ψηφιακό σφιγκτήρα για δοκιμή ισχύος σε σημείο
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
| Δυναμικό: | Ηλεκτρολογικός Εξοπλισμός 220V |
10/0.4 kV Transformer Test Bench with ±1% Accuracy & IP65 Protection
| Τόπος καταγωγής: | Hebei, Κίνα |
|---|---|
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OEM, ODM, OBM, Software Reengineering |
| Εξουσία: | Ηλεκτρονικός |
Μετρητής αντίστασης μόνωσης 10mA, 0,01MΩ~1999GΩ με 500kV Anti-Interference
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | 220 V |
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Υψηλή Ακρίβεια |
Ηλεκτρολόγοι Φορητό μετρητή αντίστασης μόνωσης
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | (5%~10%)±10V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |

