Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
anahtar kelimeler [ inductance tester ] eşleşme 17 Ürünler.
0 ~ 100kV artış bağışıklığı testi, %1 doğruluk ve IP65 koruması
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | Diğer, 220V Elektrikli Ekipmanlar |
| Kesinlik: | ±%1 |
LCR Güç Frekansı Akım Ölçümü ile Çok Fonksiyonlu Kondensatör Banka Reaktör Testörü
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V Elektrik Ekipmanları |
| Garanti: | 2 yıl |
Otomatik Yağ Tan Delta Analizörü Kapasitans Deneme Kiti Dielektrik Kayıp Tanjant Ölçümü
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Standart Doğruluk |
| Başvuru: | Otomatik Test |
Yerel Güç Testleri İçin Dijital Klipli Elde Taşınabilir Yüksek Kesinlikli Faz Voltmetre
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
| Gerilim: | 220V Elektrik Ekipmanları |
10/0.4 kV Transformer Test Bench with ±1% Accuracy & IP65 Protection
| Menşe Yeri: | Hebei, Çin |
|---|---|
| özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM, OBM, Yazılım Yeniden Yapılanması |
| Güç: | Elektronik |
10mA yalıtım direnci ölçer, 500kV Anti-Interferans ile 0.01MΩ ~ 1999GΩ
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V |
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
Elektrikçiler Transformör için taşınabilir yalıtım direnci ölçer yüksek voltaj
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | (%5~%10)±10V |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |

