همه محصولات
-
مهندس راه حل قدرت جهانیکیفیت پایدار، تحویل به موقع، شریک طولانی مدت قابل اعتماد. -
مهندسی برق خلیجتکنولوژی حرفه ای و خدمات کامل پس از فروش -
تحقیقات بین المللی انرژیراه حل سفارشی به طور کامل نیازهای پروژه ما را برآورده می کند. -
برق جنوب آمریکای جنوبیتيم حرفه اي، ارتباطات خوب و عرضه اي پايدار
تستر مقاومت سه کاناله DC با دقت 0.5% و ذخیره داده 1000 مجموعه
| محدوده اندازه گیری: | 40μΩ~400mΩ(50A)، 100μΩ~1Ω(20A)، 500μΩ~2Ω(10A) و غیره |
|---|---|
| کلاس دقت: | 0.5٪ |
| دمای عملیاتی: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
0.5٪ دقت تست کننده مقاومت DC با 1-1999μΩ Range Automated Operation
| محدوده اندازه گیری: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| کلاس دقت: | 0.5٪ |
| دمای عملیاتی: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Portable DC Winding Resistance Tester With 0.5% Accuracy Four Wire Measurement
| محدوده اندازه گیری: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| کلاس دقت: | 0.5٪ |
| دمای عملیاتی: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
تست کننده مقاومت پیچ 10A DC قابل حمل تست کننده مقاومت جریان با دقت 0.5٪
| محدوده اندازه گیری: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| کلاس دقت: | 0.5٪ |
| دمای عملیاتی: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
اندازه گیری مقاومت حلقه الکتریکی هوشمند تست کننده مقاومت تماس برای تجهیزات آزمایش
| گارانتی: | 2 سال |
|---|---|
| قدرت: | 1000 وات |
| نوع: | دستگاه تست |
مقاومت تماس قطعات مدار با دقت بالا متر مقاومت حلقه برای خط
| محدوده اندازه گیری: | 0-1000 متر Ω |
|---|---|
| کلاس دقت: | سطح 1.0 |
| دمای عملیاتی: | 0-40 ℃ |
متر مقاومت تماسی با دقت بالا با حالت کار مداوم و ضد تداخل
| نوع: | دستگاه تست |
|---|---|
| ولتاژ: | 380 V |
| گارانتی: | 1 سال |
کنترل کننده خلاء ولتاژ بالا سوئیچ و قطع کننده مدار ویژگی های پویا
| نوع: | دستگاه تست |
|---|---|
| برنامه: | تست برق |
| ولتاژ: | 220 ولت ± 10 ٪ |
220V Clamp Electronic Multifunctional Grounding Resistance Tester (بررسی کننده مقاومت زمین گیری چند کارکردی الکترونیکی 220 ولت)
| محدوده اندازه گیری: | 0.01 Ω ~ 200 Ω |
|---|---|
| کلاس دقت: | سطح 1.0 |
| دمای عملیاتی: | 0-50 ℃ |
