All Products
-
Global Power Solution EngineerStable quality, on-time delivery, reliable long-term partner. -
Gulf Electrical Engineering SeProfessional technology and perfect after-sales service. -
International Power Research LCustomized solution meets our project requirements perfectly. -
South America Electric Power PProfessional team, good communication and stable supply.
High Accuracy Six Phase Secondary Injection Test Equipment Portable Relay Tester
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Voltage: | 220V Electrical Equipment |
| Warranty: | 2 Years |
Three Phase Protective Relay Test Set With PC Control Software For Power System Testing
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Accuracy Class: | High Accuracy |
| Protection Class: | IP56 |
Portable 220V Withstand Voltage Tester With 0.02 Accuracy Multi Frequency Output
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Voltage: | 220V Electrical Equipment |
| Warranty: | 2 Years |
Handheld Power Quality Tester With 3 Phase Voltage 4 Circuit Current Measurement
| Measuring Range: | 1~500V 0.5% |
|---|---|
| Testing Voltage: | 110V-220V(AC) |
| Dimensions: | 380mm*260mm*180mm |
Three Phase Handheld Digital Phase Meter For Voltage Current Power Frequency Measurement
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Customized Support: | OEM, ODM, OBM |
| Application: | Electrics |
Dual Clamp Digital Phase Volt-Ampere Meter with 500V/10A Measurement Range, LCD Display and Auto Power Off
| Customized Support: | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Keyword: | Three Phase |
| Power: | Electronic |
Handheld High Accuracy Phase Voltmeter With Digital Clamp For On Site Power Testing
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Accuracy Class: | High Accuracy |
| Voltage: | 220V Electrical Equipment |
Handheld Power Quality & Energy Analyzer for 3-Phase Systems, Harmonics, Power Factor & Load Analysis
| Customized Support: | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Type: | Engine Diagnostic Analyzer |
| Application: | POWER Testing |
High Anti-Interference Underground Cable Fault Locator with 32KM Range
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Accuracy Class: | High Accuracy |
| Protection Class: | IP55 |
Full Set Cable Fault Tester with TDR, Path Tracer, Pinpointer and High Voltage Surge Generator for 0-35kV Power Cables
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Technology: | Time Domain Reflection (TDR) Technology |
| Inner Package: | Plastic Case+foam Plate+dust Bag |
