All Products
-
Global Power Solution EngineerStable quality, on-time delivery, reliable long-term partner. -
Gulf Electrical Engineering SeProfessional technology and perfect after-sales service. -
International Power Research LCustomized solution meets our project requirements perfectly. -
South America Electric Power PProfessional team, good communication and stable supply.
Three Phase Standard Power Source With Touch Screen Multi Protection Functions
| Place Of Origin: | China |
|---|---|
| Output Voltage: | 10~450V |
| Frequency Output: | 45-65Hz |
0.05 Accuracy Three Phase Electric Energy Meter Tester with Communication Port
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Power: | Electronic |
| Customized Support: | OEM |
Automatic Capacitance Bridge Test Set Power Capacitor Inductance Tester IP55
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Accuracy Class: | High Accuracy |
| Protection Class: | IP55 |
Dual-Channel High-Speed Sampling Transformer Winding Deformation Tester with 0.05 Level PT Error Accuracy and 16 Bit A/D Sampling
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Protection Class: | IP65 |
| Customized Support: | OEM |
High Precision Automatic Variable Frequency Anti Interference Dielectric Loss Tester
| Place Of Origin: | Hebei, China |
|---|---|
| Warranty: | 2 Year |
| Maximum Output Power Per Phase: | 320VA |
5kV-10kV High Voltage Insulation Resistance Tester, 3pF~60000pF with IP55
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Voltage: | 220V Electrical Equipment |
| Warranty: | 2years |
Portable SF6 Gas Analyzer With 0.01 High Accuracy Digital LCD Screen
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Voltage: | 380 V, 240 V, 110 V, 220V Electrical Equipment |
| Warranty: | 2 Years |
Portable Fast Response Dew Point Analyzer With Humidification Generator For Industrial Flue Gas
| Place Of Origin: | Hubei, China |
|---|---|
| Power: | Electronic |
| Warranty: | 2 Years |
Ultra Low Frequency High Voltage Tester with 30-90kV Multi-Ratings & High Accuracy
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Rated Voltage: | 60KV |
| Customized Support: | OEM, ODM, OBM |
Transformer Comprehensive Tester Instrument Transformer Testing Ct Pt Analyzer
| Place Of Origin: | Hebei, China |
|---|---|
| Warranty: | 2 Year |
| Maximum Output Power Per Phase: | 320VA |
