Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
0,01 Yüksek Doğruluklu Dijital LCD Ekranlı Taşınabilir SF6 Gaz Analizörü
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 380 V, 240 V, 110 V, 220V Elektrik Ekipmanları |
| Garanti: | 2 yıl |
DC12V AC220V Çift Güçlü Çok Fonksiyonlu Yıldırım Tutkacı Deneme Ekipmanı
| Menşe Yeri: | Hubei, Çin |
|---|---|
| çıkış gerilimi: | DC1600V ±5% |
| Güç Kaynağı: | DC12V / AC220V±10% 50Hz±2% |
İyi yalıtımlı bakır alüminyum sıkıştırıcı ile yüksek voltajlı epoksi çubuk topraklama seti
| tanıma mesafesi (0,01 lüks): | 3 faz ve 4 faz |
|---|---|
| Menşe yeri: | Hebei, Çin |
| Topraklama kelepçesinin malzemesi: | Alüminyum veya bakır |
Taşınabilir 220V Alt Voltaj Denetleyicisi 0.02 Doğruluklı Çok Frekanslı Çıktıyla
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V Elektrik Ekipmanları |
| Garanti: | 2 yıl |
Hızlı Koruma 220V Beslemeli Dijital Ekran Kuru Tip HV Jeneratör Test Cihazı
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V |
| Garanti: | 2 yıl |
220V Yüksek Doğruluklu Yağa Daldırılmış Yüksek Gerilim Dayanım Test Cihazı IP55 Dereceli
| Gerilim: | 220V |
|---|---|
| tip: | Test Makinesi |
| Garanti: | 2 yıl |
Endüstriyel Baca Gazı İçin Nemlendirme Jeneratörlü Taşınabilir Hızlı Tepkili Çiğlenme Noktası Analizörü
| Menşe Yeri: | Hubei, Çin |
|---|---|
| Güç: | Elektronik |
| Garanti: | 2 yıl |
Yüksek Doğruluklu Korozyona Dirençli Taşınabilir AC DC Yüksek Gerilim Potansiyel Bölücü
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
| özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM |
Devre Kesiciler İçin Yüksek Doğruluklu Vakum Derecesi Test Cihazı 30kV Darbeli Alan Sökülmesi Olmayan
| Menşe Yeri: | Hubei, Çin |
|---|---|
| Net ağırlığı: | 24kg |
| Ambalaj bilgileri: | karton |
0-300kV SF6 Insulated High Voltage Test Transformer For Substation Maintenance
| tip: | TBD |
|---|---|
| Gerilim: | Diğer |
| özelleştirilmiş destek: | OEM, ODM, OBM, Yazılım Yeniden Yapılanması |
