Tüm ürünler
-
Küresel Güç Çözümleri MühendisiSabit kalite, zamanında teslimat, güvenilir uzun vadeli ortak. -
Gulf Elektrik MühendisliğiProfesyonel teknoloji ve mükemmel satış sonrası hizmet. -
Uluslararası Enerji AraştırmalarıÖzel çözüm projemizin gereksinimlerini kusursuz bir şekilde karşılıyor. -
Güney Amerika Elektrik Enerjisi PProfesyonel ekip, iyi iletişim ve istikrarlı tedarik.
Akıllı DC Yüksek Voltaj Test Seti, Yerel Alt Voltaj ve Sızıntı Akım Testine Dayanmak için Yüksek Hassasiyetli DC Hipot Tester
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
IP55 Lightning Arrester Counter Tester with High Accuracy & 2-Year Warranty
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
7 inç Dokunmatik Ekranlı, 3 Fazlı Güç ve 2 Yıl Garantili Transformatör Oranı Test Cihazı
| Garanti: | 2 yıl |
|---|---|
| Güç: | Elektronik |
| Güç Kaynağı: | AC220V %10 50HZ |
Dijital Ekranlı, PID Sıcaklık Kontrollü ve ASTM D892 Uyumlu Otomatik Yağlama Yağı Köpüğü Karakteristik Test Cihazı
| Ölçüm Aralığı: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | %0,5 |
| Çalışma Sıcaklığı: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
High Sensitivity Partial Discharge Tester, 40MHz-8.0GHz Wide Frequency for HV Insulation Testing
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
| Gerilim: | 220V |
2M Kayıt Uzunluğu ve 6'da 1 İşlevleri ile 70MHz El Asiloskopu
| tip: | HANTEK Osiloskop |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| özelleştirilmiş destek: | OEM |
PC Yazılımı ve IP65 Koruması ile Yüksek Doğruluklı Pil Yükü Testörü
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 110V, 220V |
| Koruma Sınıfı: | IP65 |
Portable High-Precision Battery Internal Resistance Tester with Lithium Battery
| tip: | Diğer |
|---|---|
| Maksimum ölçüm voltajı: | Diğer |
| Destek pili: | Diğer |
±0.5% Doğruluk IP55 ve Kompakt Portatif Tasarımlı Tek Fazlı Mikro Bilgisayar Relay Koruma Denetleyicisi
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | 220V Elektrik Ekipmanları |
| Garanti: | 2 yıl |
Yüksek Hızlı Toplama Taşınabilir Dalga Kaydedici, Parafudr Testi için IP55 Elektrik Dalga Formu Veri Kaydedici
| tip: | Test Makinesi |
|---|---|
| Gerilim: | Diğer |
| Doğruluk Sınıfı: | Yüksek Doğruluk |
