Alle producten
-
Hipotmeetapparaat
-
Transformatortester
-
testkit voor secundaire injectie-relais
-
Schakelbreker-analysator
-
SF6 gasanalysator
-
de analysator van de machtskwaliteit
-
batterijmeetapparaat
-
Weerstandsmeetapparaat
-
Kabelfoutzoeker
-
Draadloze fase-detector
-
de kaliberbepalingsmateriaal van de energiemeter
-
CT PT-meter
-
Tester voor overspanningsbeheersing
-
Global Power Solution EngineerStabiele kwaliteit, tijdige levering, betrouwbare langetermijnpartner. -
Gulf Electrical Engineering SeProfessionele technologie en perfecte after-sales service. -
Internationaal Energieonderzoek LDe op maat gemaakte oplossing voldoet perfect aan de eisen van ons project. -
Zuid-Amerika Electric Power PProfessioneel team, goede communicatie en stabiel aanbod.
zoekwoorden [ ground tester ] bij elkaar passen 26 producten.
Handheld Capacitance Inductance Tester IP65 met hoge nauwkeurigheid
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | Hoge nauwkeurigheid |
| Beschermingsklasse: | IP65 |
00,5% nauwkeurigheid grondweerstandstester met 1-1999μΩ bereik en LCD-display
| Meetbereik: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | 0,5% |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Hoogspanningsmeter Aardvergrendelingsweerstandsmeter Aardloopimpedantietester
| Meetbereik: | 0,010Ω~200Ω |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | Hoog |
| Bedrijfstemperatuur: | -10°C tot 55°C |
High Precision Automatic Variable Frequency Anti Interference Dielectric Loss Tester
| Plaats van herkomst: | Hebei, China |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Maximaal uitgangsvermogen per fase: | 320VA |
Intelligente elektrische lusweerstandsmeter Contakweerstandstester voor testapparatuur
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Stroom: | 1000W |
| type: | Testmachine |
200A High Current High Precision Loop Contact Resistance Tester With Digital Display
| Max. AC-spanning: | 5 kV |
|---|---|
| Weergavetype: | Alleen digitaal |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Dynamische schakelaar tester voor hoogspanningsschakelaar testapparatuur Schakelaar dynamisch
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Stroom: | Elektronisch |
| Aangepaste ondersteuning: | OEM, ODM, OBM |
DC Hipot Tester High Voltage Generator Electric Pulse Generator Cable Testing Equipment
| Meetbereik: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | 0,5% |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
220V Clamp Electronic Multifunctional Grounding Resistance Tester
| Meetbereik: | 0,01Ω~200Ω |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | Niveau 1.0 |
| Bedrijfstemperatuur: | 0-50 ℃ |
Draagbare digitale grondweerstandstester met 0~200Ω bereik en 2 jaar garantie
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Stroom: | Elektronisch |
| ondersteuning op maat: | OBM, ODM, OEM, softwarere-engineering |

