Όλα τα Προϊόντα
-
Ελεγκτής Hipot
-
Δοκιμαστής μετασχηματιστή
-
Τεστ δοκιμής δευτερογενούς αναμεταδότης ένεσης
-
Αναλυτής διακόπτη κυκλώματος
-
SF6 συσκευή ανάλυσης αερίου
-
ποιοτική συσκευή ανάλυσης δύναμης
-
ελεγκτής μπαταριών
-
Ελεγκτής αντίστασης
-
Εντοπιστής σφαλμάτων καλωδίου
-
Ασύρματος ανιχνευτής φάσης
-
εξοπλισμός βαθμολόγησης ενεργειακών μετρητών
-
CT PT μέτρο
-
Δοκιμαστής συσπείρωσης
-
Μηχανικός παγκόσμιων ενεργειακών λύσεωνΣταθερή ποιότητα, έγκαιρη παράδοση, αξιόπιστος μακροπρόθεσμος συνεργάτης. -
Ηλεκτρολόγος του ΚόλπουΕπαγγελματική τεχνολογία και τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση. -
Διεθνής Έρευνα ΕνέργειαςΗ προσαρμοσμένη λύση ανταποκρίνεται τέλεια στις απαιτήσεις του έργου μας. -
Ηλεκτρική Ισχύς Νότιας Αμερικής ΠΕπαγγελματική ομάδα, καλή επικοινωνία και σταθερή προσφορά.
λέξεις-κλειδιά [ field tester ] αγώνας 34 προϊόντα.
Δοκιμαστής αντίστασης κυκλώματος υψηλής ακρίβειας με εκτυπωτή φορητό διακόπτη κυκλώματος Ωμμέτρο
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | 0,5% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Δοκιμαστής υψηλής τάσης Μετρητής αντίστασης γείωσης εδάφους Δοκιμαστής αντίστασης γήινου βρόχου
| Εύρος μέτρησης: | 0,010Ω~200Ω |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | Ψηλά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10°C-55°C |
Φορητός Δοκιμαστής Αντίστασης Εμπλοκής 10A DC Δοκιμαστής Αντίστασης ρεύματος με ακρίβεια 0,5%
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | 0,5% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Δοκιμαστής αντοχής υψηλής τάσης 5kV AC με ψηφιακή οθόνη βιομηχανικής ποιότητας
| Μέγ. Εναλλασσόμενη τάση: | 5 kV |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Μόνο Ψηφιακή |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | 0-40℃ |
6 Phase Microcomputer Relay Protection Tester, 0.2% Accuracy with 2 Years Warranty
| τύπος: | Ηλεκτρικός εξοπλισμός δοκιμής |
|---|---|
| Δυναμικό: | Άλλο, 110 V, 380 V, 220 V |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη: | OBM, ODM, OEM |
200A High Current High Precision Loop Contact Resistance Tester With Digital Display
| Μέγ. Εναλλασσόμενη τάση: | 5 kV |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Μόνο Ψηφιακή |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Φορητός ελεγκτής τάσης αντοχής 220 V με Έξοδο πολλαπλών συχνοτήτων ακρίβειας 0,02
| τύπος: | Δοκιμαστική μηχανή |
|---|---|
| Δυναμικό: | Ηλεκτρολογικός Εξοπλισμός 220V |
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
Δοκιμαστής αναμεταδοτήματος προστασίας 3 φάσεων, 0~120A Ένεση ρεύματος με υψηλή ακρίβεια
| Εγγύηση: | 2 χρόνια |
|---|---|
| Εξουσία: | Ηλεκτρονικός |
| Τόπος καταγωγής: | Hubei, Κίνα |
Φορητός χειροκίνητος δοκιμαστής μετασχηματιστή σε δοκιμαστή αλλαγής φορτίου 0.5% ακρίβεια
| Εύρος μέτρησης: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Κατηγορία Ακρίβειας: | 0,5% |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
High Precision Automatic Variable Frequency Anti Interference Dielectric Loss Tester
| Τόπος καταγωγής: | Hebei, Κίνα |
|---|---|
| Εγγύηση: | 2 Έτος |
| Μέγιστη ισχύς εξόδου ανά φάση: | 320VA |

