Alle producten
-
Hipotmeetapparaat
-
Transformatortester
-
testkit voor secundaire injectie-relais
-
Schakelbreker-analysator
-
SF6 gasanalysator
-
de analysator van de machtskwaliteit
-
batterijmeetapparaat
-
Weerstandsmeetapparaat
-
Kabelfoutzoeker
-
Draadloze fase-detector
-
de kaliberbepalingsmateriaal van de energiemeter
-
CT PT-meter
-
Tester voor overspanningsbeheersing
-
Global Power Solution EngineerStabiele kwaliteit, tijdige levering, betrouwbare langetermijnpartner. -
Gulf Electrical Engineering SeProfessionele technologie en perfecte after-sales service. -
Internationaal Energieonderzoek LDe op maat gemaakte oplossing voldoet perfect aan de eisen van ons project. -
Zuid-Amerika Electric Power PProfessioneel team, goede communicatie en stabiel aanbod.
zoekwoorden [ field tester ] bij elkaar passen 34 producten.
Hoge nauwkeurigheid lusweerstandstester met printer Draagbare stroomonderbreker Ohmmeter
| Meetbereik: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | 0,5% |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Hoogspanningsmeter Aardvergrendelingsweerstandsmeter Aardloopimpedantietester
| Meetbereik: | 0,010Ω~200Ω |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | Hoog |
| Bedrijfstemperatuur: | -10°C tot 55°C |
Draagbare 10A gelijkstroom wikkelweerstand tester stroomweerstand tester met 0,5% nauwkeurigheid
| Meetbereik: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | 0,5% |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
5 kV AC hoogspanningstoetser met digitaal scherm
| Max. AC-spanning: | 5 kV |
|---|---|
| Weergavetype: | Alleen digitaal |
| Bedrijfstemperatuur: | 0-40℃ |
6 Phase Microcomputer Relay Protection Tester, 0.2% Accuracy with 2 Years Warranty
| type: | Elektrische testapparatuur |
|---|---|
| Spanning: | Overige, 110 V, 380 V, 220 V |
| ondersteuning op maat: | OBM, ODM, OEM |
200A High Current High Precision Loop Contact Resistance Tester With Digital Display
| Max. AC-spanning: | 5 kV |
|---|---|
| Weergavetype: | Alleen digitaal |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Draagbare 220V weerstandsspanningstester met 0,02 nauwkeurigheid Multi-frequentie-uitgang
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Spanning: | 220V elektrische apparatuur |
| Garantie: | 2 jaar |
3-fase beschermingsrelaistester, 0 ~ 120A stroominjectie met hoge precisie
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Stroom: | Elektronisch |
| Plaats van herkomst: | Hubei, China |
Draagbare handheld transformer tester op de belasting tap wissel tester 0,5% nauwkeurigheid
| Meetbereik: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | 0,5% |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
High Precision Automatic Variable Frequency Anti Interference Dielectric Loss Tester
| Plaats van herkomst: | Hebei, China |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Maximaal uitgangsvermogen per fase: | 320VA |

