All Products
-
Global Power Solution EngineerStable quality, on-time delivery, reliable long-term partner. -
Gulf Electrical Engineering SeProfessional technology and perfect after-sales service. -
International Power Research LCustomized solution meets our project requirements perfectly. -
South America Electric Power PProfessional team, good communication and stable supply.
Keywords [ source calibrator ] match 10 Products.
High Precision Multifunction Hand Held Analog Voltage Current Debugging Source Calibrator
| Place Of Origin: | Hubei, China |
|---|---|
| Model Number: | HGQB-C |
| Frequency: | 50/60Hz |
Custom Liquid Filled SF6 Pressure Gauge Relay Calibrator High Performance Testing Equipment
| Material: | PVC |
|---|---|
| Size: | Null |
| Current: | 30A |
Three Phase Standard Power Source With Touch Screen Multi Protection Functions
| Place Of Origin: | China |
|---|---|
| Output Voltage: | 10~450V |
| Frequency Output: | 45-65Hz |
0.05 Accuracy Three Phase Electric Energy Meter Tester with Communication Port
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Power: | Electronic |
| Customized Support: | OEM |
Three Phase Relay Protection Tester With DSP FPGA High Fidelity Linear Power Amplifier
| Type: | HANTEK Oscilloscope |
|---|---|
| Warranty: | 1years |
| Customized Support: | OEM |
High Accuracy Three Phase Relay Test Kit, 300VA with IP55 Protection
| Type: | Hardness Tester |
|---|---|
| Voltage: | Other |
| Warranty: | 2 Years |
Six Phase Relay Protection Tester with 320VA Power and 2 Years Warranty
| Warranty: | 2 Years |
|---|---|
| Customized Support: | OEM |
| Single Phase Current Output (RMS): | 0 -- 30A / Phase, Accuracy: 0.2% ± 5mA |
6 Phase Microcomputer Relay Protection Tester, 0.2% Accuracy with 2 Years Warranty
| Type: | ELECTRIC TEST EQUIPMENT |
|---|---|
| Voltage: | Other, 110 V, 380 V, 220 V |
| Customized Support: | OBM, ODM, OEM |
6 Phase Relay Test Kit With 0.2% Accuracy And 600VA Power For Secondary Injection
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Warranty: | 3 Years |
| Protection Class: | IP55 |
High Accuracy IP55 Microcomputer Relay Test System, 0~1000Hz for Current & Voltage
| Type: | Testing Machine |
|---|---|
| Voltage: | 220 V |
| Accuracy Class: | High Accuracy |
1

