Wszystkie produkty
-
Tester hipoteczny
-
Tester transformatora
-
zestaw badawczy drugorzędowego relé wtryskowe
-
Analizator wyłącznika
-
Analizator gazu SF6
-
Analizator jakości mocy
-
Tester baterii
-
Tester odporności
-
Lokalizator uszkodzeń kabli
-
Bezprzewodowy czujnik fazy
-
sprzęt do kalibracji mierników energii
-
Miernik CT PT
-
badany w zakresie zatrzymania napięć
-
Globalny inżynier rozwiązań energetycznychStabilna jakość, terminowa dostawa, wiarygodny partner długoterminowy. -
Gulf Electrical Engineering SeProfesjonalna technologia i doskonała obsługa posprzedażowa. -
Międzynarodowe badania energetyczneDostosowane rozwiązanie doskonale spełnia wymagania naszego projektu. -
Ameryka Południowa Elektryka PProfesjonalny zespół, dobra komunikacja i stabilne dostawy.
słowa kluczowe [ source calibrator ] mecz 10 produkty.
Wysokiej precyzji wielofunkcyjny ręczny kalibrator źródła naprawy napięcia analogowego
| Miejsce pochodzenia: | Hubei, Chiny |
|---|---|
| Numer modelu: | HGQB-C |
| Częstotliwość: | 50/60 Hz |
Specjalnie wypełniony płynem kalibrator SF6 miernika ciśnienia
| Tworzywo: | PCV |
|---|---|
| Rozmiar: | Nieważny |
| aktualny: | 30a |
Three Phase Standard Power Source With Touch Screen Multi Protection Functions
| Miejsce pochodzenia: | Chiny |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe: | 10 ~ 450 V |
| Wyjście częstotliwości: | 45-65 Hz |
0.05 Accuracy Three Phase Electric Energy Meter Tester with Communication Port
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| Moc: | Elektroniczny |
| dostosowane wsparcie: | OEM |
Trójfazowy tester ochrony rellu z wzmacniaczem mocy liniowej wysokiej wiarygodności FPGA DSP
| typ: | Oscyloskop firmy HANTEK |
|---|---|
| Gwarancja: | 1 rok |
| dostosowane wsparcie: | OEM |
Wysokiej dokładności trzyfazowy zestaw badawczy, 300VA z ochroną IP55
| typ: | Badanie twardości |
|---|---|
| Woltaż: | Inny |
| Gwarancja: | 2 lata |
Sześciofasowy tester ochrony rellu z mocą 320VA i dwuletnią gwarancją
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| dostosowane wsparcie: | OEM |
| Wyjście prądowe jednofazowe (RMS): | 0 - 30A/fazę, dokładność: 0,2% ± 5mA |
6 Phase Microcomputer Relay Protection Tester, 0.2% Accuracy with 2 Years Warranty
| typ: | Elektryczny sprzęt testowy |
|---|---|
| Woltaż: | Inne, 110 V, 380 V, 220 V |
| dostosowane wsparcie: | OBM, ODM, OEM |
Zestaw badawczy 6 fazowego przekaźnika z dokładnością 0,2% i mocą 600VA do wtórnego wtrysku
| typ: | Maszyna testująca |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Klasa ochrony: | IP55 |
System testowania przekaźników mikrokomputerowych o wysokiej dokładności IP55, 0 ~ 1000 Hz dla prądu i napięcia
| typ: | Maszyna testująca |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V |
| Klasa dokładności: | Wysoka dokładność |
1

