Wszystkie produkty
-
Tester hipoteczny
-
Tester transformatora
-
zestaw badawczy drugorzędowego relé wtryskowe
-
Analizator wyłącznika
-
Analizator gazu SF6
-
Analizator jakości mocy
-
Tester baterii
-
Tester odporności
-
Lokalizator uszkodzeń kabli
-
Bezprzewodowy czujnik fazy
-
sprzęt do kalibracji mierników energii
-
Miernik CT PT
-
badany w zakresie zatrzymania napięć
-
Globalny inżynier rozwiązań energetycznychStabilna jakość, terminowa dostawa, wiarygodny partner długoterminowy. -
Gulf Electrical Engineering SeProfesjonalna technologia i doskonała obsługa posprzedażowa. -
Międzynarodowe badania energetyczneDostosowane rozwiązanie doskonale spełnia wymagania naszego projektu. -
Ameryka Południowa Elektryka PProfesjonalny zespół, dobra komunikacja i stabilne dostawy.
słowa kluczowe [ inductance tester ] mecz 17 produkty.
200W 220V Wysokiej Dokładności Transformator Tester Indukcji Pojemności IP65
| Zakres pomiarowy: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Klasa dokładności: | Wysoka dokładność |
| Temperatura pracy: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Automatic Capacitance Bridge Test Set Power Capacitor Inductance Tester IP55
| typ: | Maszyna testująca |
|---|---|
| Klasa dokładności: | Wysoka dokładność |
| Klasa ochrony: | IP55 |
Przenośny tester indukcyjności pojemności IP65 o wysokiej dokładności
| typ: | Maszyna testująca |
|---|---|
| Klasa dokładności: | Wysoka dokładność |
| Klasa ochrony: | IP65 |
Wieloczęstotliwościowy indukcyjny tester napięcia wytrzymywanego z technologią DSP i 2-letnią gwarancją
| typ: | Maszyna testująca |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V, 380 V, 110 V |
| Gwarancja: | 2 lata |
Automatyczny tester mostów pojemnościowych, ± ((1% + 5 cyfr) Dokładność, 0 ~ 20,000 kvar
| Miejsce pochodzenia: | Hubei, Chiny |
|---|---|
| Moc: | Elektroniczny |
| Gwarancja: | 2 lata |
0.5% Accuracy Portable Loop Resistance Tester With Strong Anti Interference
| Gwarancja: | 2 lata |
|---|---|
| dostosowane wsparcie: | OEM, ODM |
| typ: | Maszyna testująca |
Przenośny tester napięcia 220V z dokładnością 0,02
| typ: | Maszyna testująca |
|---|---|
| Woltaż: | Sprzęt elektryczny 220 V |
| Gwarancja: | 2 lata |
High Precision Micro Ohm Meter Grounding Resistance Tester For Proper Ground Network Connectioner
| typ: | Oscyloskop firmy HANTEK |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| dostosowane wsparcie: | OEM |
Przenośny tester jakości mocy z pomiarem prądu 3 fazowego napięcia 4 obwodu
| Zakres pomiarowy: | 1 ~ 500 V 0,5% |
|---|---|
| Napięcie testowe: | 110 V-220 V (AC) |
| Wymiary: | 380 mm * 260 mm * 180 mm |
Wysokiej precyzji tester strat dielektrycznych z IP65 ochroną antynterferencyjną
| typ: | Maszyna testująca |
|---|---|
| Woltaż: | Sprzęt elektryczny 220 V |
| Klasa dokładności: | Wysoka dokładność |

