Alle producten
-
Hipotmeetapparaat
-
Transformatortester
-
testkit voor secundaire injectie-relais
-
Schakelbreker-analysator
-
SF6 gasanalysator
-
de analysator van de machtskwaliteit
-
batterijmeetapparaat
-
Weerstandsmeetapparaat
-
Kabelfoutzoeker
-
Draadloze fase-detector
-
de kaliberbepalingsmateriaal van de energiemeter
-
CT PT-meter
-
Tester voor overspanningsbeheersing
-
Global Power Solution EngineerStabiele kwaliteit, tijdige levering, betrouwbare langetermijnpartner. -
Gulf Electrical Engineering SeProfessionele technologie en perfecte after-sales service. -
Internationaal Energieonderzoek LDe op maat gemaakte oplossing voldoet perfect aan de eisen van ons project. -
Zuid-Amerika Electric Power PProfessioneel team, goede communicatie en stabiel aanbod.
zoekwoorden [ inductance tester ] bij elkaar passen 17 producten.
200 W 220 V hoog nauwkeurig transformercapaciteit inductance tester IP65
| Meetbereik: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | Hoge nauwkeurigheid |
| Bedrijfstemperatuur: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Automatic Capacitance Bridge Test Set Power Capacitor Inductance Tester IP55
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | Hoge nauwkeurigheid |
| Beschermingsklasse: | IP55 |
Handheld Capacitance Inductance Tester IP65 met hoge nauwkeurigheid
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Nauwkeurigheidsklasse: | Hoge nauwkeurigheid |
| Beschermingsklasse: | IP65 |
Multi-Frequency Induction Voltage Tester met DSP-technologie en garantie van 2 jaar
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Spanning: | 220 V, 380 V, 110 V |
| Garantie: | 2 jaar |
Automatische capaciteitsbrugtester, ± ((1%+5 cijfers) nauwkeurigheid, 0 ~ 20.000 kvar
| Plaats van herkomst: | Hubei, China |
|---|---|
| Stroom: | Elektronisch |
| Garantie: | 2 jaar |
0.5% Accuracy Portable Loop Resistance Tester With Strong Anti Interference
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| ondersteuning op maat: | OEM, ODM |
| type: | Testmachine |
Draagbare 220V weerstandsspanningstester met 0,02 nauwkeurigheid Multi-frequentie-uitgang
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Spanning: | 220V elektrische apparatuur |
| Garantie: | 2 jaar |
High Precision Micro Ohm Meter Grounding Resistance Tester For Proper Ground Network Connectioner
| type: | HANTEK-oscilloscoop |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| ondersteuning op maat: | OEM |
Handheld Power Quality Tester met 3-fase spanning 4 circuit stroommeting
| Meetbereik: | 1~500V 0,5% |
|---|---|
| Testend voltage: | 110V-220V(AC) |
| Afmetingen: | 380 mm * 260 mm * 180 mm |
Hoge precisie diëlektrische verliestester met IP65-beschermings-anti-interferentieontwerp
| type: | Testmachine |
|---|---|
| Spanning: | 220V elektrische apparatuur |
| Nauwkeurigheidsklasse: | Hoge nauwkeurigheid |

