Wszystkie produkty
-
Tester hipoteczny
-
Tester transformatora
-
zestaw badawczy drugorzędowego relé wtryskowe
-
Analizator wyłącznika
-
Analizator gazu SF6
-
Analizator jakości mocy
-
Tester baterii
-
Tester odporności
-
Lokalizator uszkodzeń kabli
-
Bezprzewodowy czujnik fazy
-
sprzęt do kalibracji mierników energii
-
Miernik CT PT
-
badany w zakresie zatrzymania napięć
-
Globalny inżynier rozwiązań energetycznychStabilna jakość, terminowa dostawa, wiarygodny partner długoterminowy. -
Gulf Electrical Engineering SeProfesjonalna technologia i doskonała obsługa posprzedażowa. -
Międzynarodowe badania energetyczneDostosowane rozwiązanie doskonale spełnia wymagania naszego projektu. -
Ameryka Południowa Elektryka PProfesjonalny zespół, dobra komunikacja i stabilne dostawy.
słowa kluczowe [ resistance tester ] mecz 80 produkty.
Wysokiej dokładności przetwornik odporności prądu stałego z łącznością Bluetooth USB
| typ: | Maszyna testująca |
|---|---|
| Woltaż: | 220 V, 110 V |
| Gwarancja: | 2 lata |
220V Clamp Electronic Multifunctional Grounding Resistance Tester
| Zakres pomiarowy: | 0,01 Ω ~ 200 Ω |
|---|---|
| Klasa dokładności: | Poziom 1.0 |
| Temperatura pracy: | 0-50 ℃ |
Wysokiej dokładności wyłącznik obwodów odporności kontaktowej licznik oporu pętli Tester dla linii
| Zakres pomiarowy: | 0-1000m Ω |
|---|---|
| Klasa dokładności: | Poziom 1.0 |
| Temperatura pracy: | 0-40 ℃ |
Single Phase Portable Transformer DC Winding Resistance Tester For Cable
| typ: | Instrumenty testowe |
|---|---|
| Woltaż: | 50 V. |
| Aplikacja: | Testy elektryczne |
Trzykanałowy tester oporu prądu stałego o dokładności 0,5% i 1000 zestawów przechowywania danych
| Zakres pomiarowy: | 40 μΩ ~ 400 mΩ (50 A), 100 μΩ ~ 1 Ω (20 A), 500 μΩ ~ 2 Ω (10 A) itp. |
|---|---|
| Klasa dokładności: | 0,5% |
| Temperatura pracy: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
5kV-10kV High Voltage Insulation Resistance Tester, 3pF~60000pF with IP55
| typ: | Maszyna testująca |
|---|---|
| Woltaż: | Sprzęt elektryczny 220 V |
| Gwarancja: | 2 lata |
Tester rezystancji uziemienia sieci elektrycznej. Analizatory sieci elektrycznej do pomiaru
| Zakres pomiarowy: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Klasa dokładności: | Wysoka dokładność |
| Temperatura pracy: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Transformer Winding DC Resistance Tester High Voltage Testing Equipment Megameter
| Zakres pomiarowy: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Klasa dokładności: | 0,5% |
| Temperatura pracy: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
Przetestownik oporu pętli ręcznego wysokiej dokładności pomiar precyzyjny zasilany baterią
| Zakres pomiarowy: | 1-1999μΩ |
|---|---|
| Klasa dokładności: | Wysoka dokładność |
| Temperatura pracy: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |
200A High Current High Precision Loop Contact Resistance Tester With Digital Display
| Maks. Napięcie prądu przemiennego: | 5kV |
|---|---|
| Typ wyświetlacza: | Tylko cyfrowe |
| Temperatura pracy: | -10 ℃ ~ 40 ℃ |

